Leadership Journey

Bu program 30 yılın üzerinde liderlik eğitim deneyimi, 19 yıllık lider koçluğu ve 6 yıl süren Kızılderili liderlik erdemleri deneyimi sonucunda Vedat Erol tarafından ve uluslararası iş ortaklarının desteği ile tasarlanmıştır. Leadership Journey çok özel, deneyimsel öğrenmeyi temel alan, bir lider gelişim programıdır. Program ile ilgili daha detaylı bilgileri, daha önceki katılımcıların görüşlerini, www.asleader.com web sayfasında bulabilirsiniz. Ayrıca daha detaylı bilgi ihtiyacınız olursa [email protected] adresine yazarak bilgi alabilirsiniz.

Leadership Journey

Leadership Journey

Bu program 30 yılın üzerinde liderlik eğitim deneyimi, 19 yıllık lider koçluğu ve 6 yıl süren Kızılderili liderlik erdemleri deneyimi sonucunda Vedat Erol tarafından ve uluslararası iş ortaklarının desteği ile tasarlanmıştır.

Leadership Journey çok özel, deneyimsel öğrenmeyi temel alan, bir lider gelişim programıdır. Ruh, beden, duygu ve zihin bütünlüğüyle işin ve yaşamın liderliğini ele alınmasını hedefleyen bu programla, katılımcıların liderlik potansiyellerini performansa çevirmeleri ve liderlik ettikleri insanlar üzerindeki etkilerini artırmayı amaçlanmaktadır.

Program ile ilgili daha detaylı bilgileri, daha önceki katılımcıların görüşlerini, www.asleader.com web sayfasında bulabilirsiniz. Ayrıca daha detaylı bilgi ihtiyacınız olursa [email protected] adresine yazarak bilgi alabilirsiniz.