Hakkımda

Vedat Erol Kimdir

Eğitimci ve Lider Koçu (MCC, ACPC)

Uluslararası Koçluk Federasyonu sertifikalı (Master Certified Coach, MCC) ve (Adler Certified Professional Coach, ACPC) bir lider koçuyum. Ayrıca ORSC (Organization and Relationship System Coaching) takım koçuyum. ICF akredite bir okul olan Adler Central Europe da lider olarak koçlar yetiştirmekteyim. 


Ortak yazarlığını yaptığım kitaplardan sonra yazdığım ‘Liderlik Yolculuğu” 2012 yılında yayınlandı ve 2016 yılında üçüncü baskısını yaptı. 


Geliştirmiş olduğum liderlik programlarından ‘Leadership Journey’, ‘Manager As Leader’ gibi programlar, liderlik alanında birçok şirketin lider yetiştirmek için tercih ettiği programlardır.


İş dünyasına liderler ve lider takımlar yetiştirmek için  global bir çok projede görev yapıyorum. Uluslararası koçluk şirketleri Coach Source, Global Coaches Network ve Axialent International gibi şirketler aracılığı global şirketlere lider yetiştiriyorum. Türkiye de iş sahiplerine, aile şirketlerinde sorumluluk alacak genç kuşaklara, ulusal ve uluslar arası şirketlerin üst düzey yöneticilerine, yönetim ekiplerine koçluk yapıyor ve eğitimler veriyorum


Tracom Group International ve Gordon Training International’ın master eğitimcisi olarak Türkiye de eğitimciler yetiştiriyorum.

" Seçeneğini şimdi görmüyor olman,
seçeneğin olmadığı anlamına gelmez. "

- Vedat Erol -

REFERANSLAR