Hakkımda

İş Ortaklarım

ADLER CENTRAL EUROPE

Koçluk mesleğini bir “profesyonel” olarak yapmak isteyenler için Kanada’da ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) tarafından akredite edilen ilk program olan Adler International Learning, 2008 yılından itibaren Türkiye’de faaliyet göstermektedir.

As Leader, Assessment and Development

As Leader, Vedat Erol tarafından 2000 yılında İstanbul’da bir eğitim şirketi olarak kurulan, daha sonra da Adler Learning Central Europe ile işbirliği içinde koçluk alanına ve daha sonra da global iş ortaklarıyla ölçme ve değerlendirme alanına giren bir ölçme, değerlendirme, koçluk, eğitim ve gelişim şirketidir. 2020 senesinden itibaren merkezini Amerika ya taşıyarak, uzun yıllardır küresel iş ortaklıklarını başarıyla yürüttüğü, Tracom Group International, Gordon Training International, Axialent Conscious Business, EDAC (Bioss International) gibi şirketlerle Türkiye de ve global projelerde başarılı çalışmalar yapmaya devam etmektedir. Güçlü ve deneyimli eğitimci, koç ve değerlendirici ekibiyle ulusal ve küresel şirketlerin yönetim takımlarına yönelik pek çok başarılı projeler yapmış ve çok başarılı liderler ve lider takımlar yetiştirmiş ve yetiştirmeye de devam etmektedir.

Tracom Group

TRACOM, dünyaca tanınan ve kişiler arası ilişki becerileri kazandıran SOSYAL STİLLER Modeli TM’nin yaratıcısı olarak ün yapmıştır. Şirket kurucuları Dr. David W. Merrill ve Roger Reid, SOSYAL STİLLER Modeli TM’ni ilk olarak 1960’larda ortaya koymuşlardır.

EDAC

Liderlik Potansiyelinin Ölçümünde Dünya Markası EDAC, 1989’dan bu yana bilgisayar tabanlı analiz gelişiminde yer almakta ve bugün internette küresel bir ortak ağ üzerinden desteklenmektedir.

AXIALENT BUSINESS CONSCIOUS

Global Projelerde iş ortaklığı yaptığım, senior eğitimcisi olarak çalıştığım Axialent şirketlerde kültürel dönüşüm alanında global bir lider eğitim şirketidir. Çok uluslu şirketlerin üst yönetimlerine davranışsal ve paradigma değişikliği yaratan liderlik programları sunmaktadır. Çok uluslu, çok kültürlü global şirketlere dünyanın her yerinde hizmet vermektedir.

" Gerçek sen, mükemmel senden daha çok değer görür.
Gerçek seni sev ve daha çok paylaş. "

- Vedat Erol -

REFERANSLAR