Meltem Kınacı

Eğitimci, Profesyonel Koç, PCC

Meltem Kınacı

As Leader Liderlik Okulu bünyesinde Liderlik Eğitimleri vermekte ve Lider Koçluğu yapmaktadır. Uluslararası Koçluk Federasyonu, PCC ünvanlı profesyonel bir koçtur.

Organizasyon ve İlişki Sistemleri Koçluğu (ORSC-CRR GLOBAL) ve Team Coaching Intensive (TCI) programını tamamlayarak, Team Diagnostic Authorised Facilitator olarak TCI’ın Türkiye’deki uygulayıcılarından olarak bireysel koçluklarına ek olarak ilişki yönetimi ve takım koçluğu yapmaktadır.

HP de Pazarlama ve İletişim Yöneticisi olarak başladığı iş yaşamında, 5 yıl CEE ve MEMA (Orta ve Doğu Avrupa, Orta Doğu, Akdeniz ve Afrika) bölgesindeki 99 ülkenin Üretim ve Telekomünikasyon Sektör Çözümleri Stratejik Pazarlama ve İletişim Yöneticiliğini takiben, Kurumsal ve KOBİ Pazarlama İletişim Bölge Yöneticiliği yaptı. HP Türkiye Kurumsal Pazarlama, Basınla İlişkiler ve Kurumsal İletişim Yöneticisi olarak çalıştıktan sonra MEMA (Orta Doğu, Akdeniz, Afrika) bölgesi Yazılım Pazarlama Direktörlüğü görevine geçerek Ocak 2013'e kadar profesyonel yönetici olarak çalıştı.

Yöneticiliği süresince tüm görevlerinde takım ruhu, yaratıcılık, girişimcilik ve yenilikçilik değerleriyle, iş arkadaşları ve yönettiği ekiplerinin gelişimine katkıda bulunmak ve liderlik özelliklerini güçlendirmek için destek verdi. HP de iç koçluk yapmanın dışında çok sayıda firmada orta ve üst düzey yöneticilere koçluk vermektedir.

FMV Özel Işık Lisesi ve İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Fakültesi Mezunudur.

REFERANSLAR