Hakkımda

My Business Partners

GORDON TRAINING INTERNATIONAL

Etkili Liderlik Eğitimi (Leader Effectiveness Training, LET), Etkili Anne-Baba Eğitimi (Parent Effectiveness Training, PET) gibi eğitimleriyle tanınan küresel eğitim şirketinin Türkiye temsilcisi ve eğitimci yetiştirme hakkına sahip uzman eğitimcisi (Master Trainer) olarak eğitimciler yetiştirmekteyim.

Gordon Training International dünya çapında bütün insanları iletişim ve çatışma yönetimi becerileri ile donatarak onların evde ve işte kalıcı ve etkili ilişkiler kurmalarını sağlamaya kendisini adamış bir kurumdur.

TRACOM GROUP INTERNATIONAL

Türkiye Temsilcisi ve Uzman Eğitimcisi (Master Trainer) olduğum TRACOM Group International, Sosyal Stiller (Social Styles) - Davranışsal Duygusal Zeka (Behavioral Emotional Intelligence) - Çevik ve Uyumlanan Zihin (Agile and Adaptive Mind) Eğitim ve ölçümleriyle tanınan küresel bir eğitim şirketidir.

Şirket kurucuları Dr. David W. Merrill ve Roger Reid, SOSYAL STİLLER Modeli TM’ni ilk olarak 1960’larda ortaya koymuşlardır.

ADLER INTERNATIONAL LEARNING CENTRAL EUROPE

Adler Koçluk Okulu, Adler Central Europe'ın liderlerinden birisi ve koç eğitimcisi olarak koçluk eğitimlerimi Adler aracılığı ile vermekteyim.

Koçluk mesleğini bir “profesyonel” olarak yapmak isteyenler için Kanada’da ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) tarafından akredite edilen ilk program olan Adler International Learning, 2008 yılından itibaren Türkiye’de faaliyet göstermektedir.

AXIALENT BUSINESS CONSCIOUS

Global Projelerde iş ortaklığı yaptığım, senior eğitimcisi olarak çalıştığım Axialent şirketlerde kültürel dönüşüm alanında global bir lider eğitim şirketidir. Çok uluslu şirketlerin üst yönetimlerine davranışsal ve paradigma değişikliği yaratan liderlik programları sunmaktadır. Çok uluslu, çok kültürlü global şirketlere dünyanın her yerinde hizmet vermektedir.

Ya işini sev, ya da sevdiğin işi yap.

- Vedat Erol -

VİDEOLAR

Henüz Video Eklenmemiş

REFERENCES