×

Türkçe | English

Home

Vedat Erol

Şubat 11, 2015

Eğitimci ve Lider Koçu (MCC, ACPC)

 

As Leader’ Liderlik Okulunun kurucusu, lider ve yönetici gelişimi eğitimcisi, profesyonel lider koçu, takım koçu, yazar ve profesyonel konuşmacıdır.

Ortak yazarlığını yaptığı 5 kitabı bulunan Vedat Erol’un liderlik üzerine yazdığı 6. kitabı ‘Liderlik Yolculuğu’ nun 2013 yılında ikinci baskısı yayınlanmıştır.

Uluslararası Koçluk Federasyonu sertifikalı (Professional Certified Coach, PCC) ve (Adler Certified Professional Coach, ACPC) lider koçudur ve (ORSC sertifikalı) takım koçudur. Koç eğitimcisi olarak Adler Koçluk Okulunun Liderlerindendir.

Global koçluk şirketleri Coach Source ve Global Coaches Network’de Lider koçu olarak global şirketlerin liderleri ile koçluk çalışmaları yaparken aynı zamanda Türkiye de iş sahipleri, ulusal ve uluslar arası şirketlerin üst düzey yöneticilerine lider koçluğu ve takım koçluğu yapmaktadır.

Yönetici ve Lider eğitimcisi olarak da Uluslararası şirketlerle işbirliği içinde geliştirmiş olduğu ‘Evrensel Liderlik’,  ‘Leadership Journey’, ‘Manager As Leader’ gibi liderlik programları, liderlik alanında birçok şirketin yetenek yönetimi, lider yetiştirme programları için tercih edilmektedir.

Tracom Group International’ın master eğitimcisi olarak Türkiye de Sosyal Stiller, Davranışsal Duygusal Zeka alanlarında eğitimciler yetiştirmektedir. Ayrıca Gordon Training International’ın master eğitimcisi olarak L.E.T. (Leader Effectiveness Training) ve P.E.T. (Parent Effectiveness Training) eğitimci yetiştirebilme ve bu eğitimleri verebilme yetkisine sahiptir.

Son yıllarda Kızılderili öğretisini ve bilgeliğini Türkiye ye taşımak, daha güçlü liderler yetiştirmek için Kızılderili Şef Beyaz Kartal (White Eagle) ile Black Lodge çalışmalarına devam etmektedir. Bu nedenle, New Mexico ya gitmekte, liderlik programlarına ve koçluğuna Kızılderili bilgeliğini ve öğrendiklerini aktarmaktadır.

Vedat Erol bilginin ve sevginin sınırsızlığı, sonsuzluğu içinde iyilik ve doğruluk temel değerleri ile liderlik yolculuğuna devam ederken işinin ve yaşamının liderliğini ele almak isteyenlere bunun yöntemlerini aktarmak için koçluğu ve takım koçluğunu bir araç olarak değerlendirmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook IconTwitter IconLinkedin Sayfamız
TR | EN
Facebook IconTwitter IconLinkedin Sayfamız
TR | EN