×

Türkçe | English

Home

Mine Balık

Mart 9, 2015


mine

Eğitimci ve Lider Koçu

 

Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü Mezunudur. İş yaşamında Mali İşlerde Yöneticilik yapan Mine Balık, kişisel gelişim ile ilgili konulardaki gelişimine Üniversite döneminde başlamış, iş yaşamı paralelinde faaliyetlerini sürdürmüş ve pek çok seminere katılmıştır.

NLP Practitioner, Master Practitioner ve Zihin Haritalama , BobProctor Life Success Consultants Koçluk sertifikaları bulunmaktadır. Eğitimci eğitimi, yaratıcı drama eğitimi, şiddetsiz iletişim eğitimleri almıştır.

(ICF) akredite eğitim veren önemli koçluk okullarından biri olan Adler Learning International Koçluk Okulu’nda koçluk sertifikasını almıştır. ICF Uluslararası Koçluk Federasyonu üyesidir.

Kişilerin zannettiklerinden çok daha fazla potansiyele sahip oldukları anlayışını, tüm çalışanların fark etmesine destek olmak adına 2008 yılından itibaren kariyerine eğitmen ve profesyonel koç olarak devam etmektedir.

Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında üniversite ve derneklerde pek çok eğitim ve seminer vermiştir.

Yönetici olarak çalıştığı uzun yıllar boyunca edindiği deneyimleri, aldığı eğitimler ile birleştirerek, kendini geliştirmek isteyen kişilere yolculuklarında eşlik etmekte kurumsal ve bireysel koçluk yapmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook IconTwitter IconLinkedin Sayfamız
TR | EN
Facebook IconTwitter IconLinkedin Sayfamız
TR | EN