×

Türkçe | English

Home

Aynur Darian

Mart 1, 2015

aynurEğitimci ve Lider Koçu, ACC

 

Aynur Darian, Orta Doğu Teknik Üniversitesi – Kimya Bölümü’nden mezun olduktan sonra aynı üniversite de Endüstriyel Kimya Option sertifikasını başarıyla tamamlamıştır.

Kariyer yaşamına, ilaç sektörün de satış temsilciliği daha sonra Marketing Departmanında Ürün Müdürü ve Kıdemli Ürün Müdürü olarak devam etmiştir.

Şuanda As Leader Liderlik Okulu bünyesinde eğitimci ve koç olarak devam etmektedir.

Uluslararası sertifikalı lider ve takım koçudur. Koçluk alanında eğitimlerini ICF (International Coach Federation) tarafından onaylanmış bir koçluk okulu olan Adler International Learning Central Europe’u başarıyla tamamlamış ve Lider Koçluğu yapmaktadır.

İnsanların yaşamlarına dokunmak amaçlı kariyerini eğitim ve koçluk alanına kaydırmaya karar vererek bu yolda çalışmalar yapmıştır. Seyahat etmek, rafting yapmak ve yelken ile ilgilenmek en hoşlandığı hobilerindendir. Evli ve bir kız çocuk annesidir.

Şuan “Takım Çalışması”, “Koçluk”, “Etkili Liderlik” ve Etkili Anne Baba” alanında eğitimler tasarlamakta ve vermektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook IconTwitter IconLinkedin Sayfamız
TR | EN
Facebook IconTwitter IconLinkedin Sayfamız
TR | EN